KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13977697

nr 1397 7697

Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 47x32, yttermått inklusive ram: 63x50 cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:55:08